MARKALARIMIZ
Miele Antalya | Ant İnşaat Ticaret A.Ş.
Miele yüzyılı aşkın süredir kalite, uzun ömürlülük, güvenilirlik ve emniyet kavramlarının sembolü olmuştur...
Hacker Mutfak Antalya | Ant İnşaat Ticaret A.Ş.
Hacker firması, kalite, işlevsellik, dayanıklılık ve tasarım ile ilgili tüm beklentileri en üst düzeyde karşılayabilecek, modern mutfaklar üretir. Hacker ismi sektörde güvenilirliğin, dayanıklılığın, bağlılığın ve başarının garantisi olarak bilinir. Hacker firması bugünün ve yarının güvenilir uzman ticaret ortağıdır. Maksimum hız ve uyumluluk, süreç organizasyonunda, teslimat tarihlerinde ve kalitede temel kuraldır. Hacker çalışanları müşterinin menfaati için çalışır. Hedef, memnun müşterilerdir. Hacker firması müşteri oryantasyonunu şekillendirir ve sürekli olarak iyileştirmek ister. Hacker firması müşterileri ortaklık kurmak ister. Bu ortaklık iletişimle başlar ve çok yönlü bir ilişki ağı ile sürdürülür.
Kale Seramik Antalya | Ant İnşaat Ticaret A.Ş.
Temelleri 1957 yılında Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş. ile atılan Kale Grubu, yarım asrı aşan macerasında; Türkiye'de seramik sektörünün kuruluşuna öncülük etmiş, bu alandaki yatırımları ile bir dünya devi...

Her geçen yıl büyüyerek gelişen ve yeni sektörlere yatırım yaparak; makine ve parça imalatı, savunma, kimya, elektrik malzemeleri, enerji, bilişim ve nakliye sektörlerinde de sadece Türkiye'nin değil Avrupa'nın da en önemli ve başarılı guruplarından biri... Bugün her biri kendi alanlarında lider 17 şirkete sahip, Çanakkale başta olmak üzere Türkiye'nin çeşitli lokasyonlarıyla; İtalya'da fabrika ve marka yatırımları olan, 5.000'i aşkın çalışanı ile faaliyet gösteren Türkiye'nin önemli sanayi kuruluşları arasında...

Bugün Avrupa'nın 3., dünyanın ise 12. en büyük seramik karo üreticisi, Yapı Kimyasalları sektöründe üretim ve satış kapasitesi olarak Türkiye ve bölgesinin 1., Avrupa'nın ise 5. şirketi... Ayrıca %100 özel sermayeli bir Türk şirketi olarak, savunma ve havacılık konusunda uluslararası alanda itibar sahibi bir grup... Dünyada 100 ülkede ve 400'ü aşkın noktada Kale markalı ürünleri, tüketicilerle buluşturan şirketler topluluğu...

Creavit Antalya | Ant İnşaat Ticaret A.Ş.
Çanakcılar Şirketler Grubu olarak 1960’lı yıllarda küçük bir atölyede mozaik tuvalet taşı üretimi ile başlayan süreç, 1970’li yıllar içinde, polyester boya kaplamalı ve seramik görünümlü tuvalet taşlarının üretimi ve pazarlamasıyla sürdürüldü. 1980'li yılların başında start verilen fabrikasyon üretim süreciyle, vitrifiye seramik sağlık gereçleri üretimi her geçen yıl daha da büyütülerek günümüze kadar ulaşıldı. 8000 nüfuslu küçük bir ilçe olan Gökçebey’de ürettiği kaliteli ve seçkin ürünlerinin %40’ını dünya pazarlarına ihraç eden Creavit, ülke ölçeklerine göre sektörünün öncüleri arasında yer alıyor.
Franke Antalya | Ant İnşaat Ticaret A.Ş.
Geniş ürün gamı ile mutfak ve banyo dünyasını kapsayan ve ürünlerini sistem mantığı ile tasarlayan Franke, estetik, renk ve doku olarak birbirine tamamen uyumlu evye, armatür, ankastre ocak, ankastre fırın, davlumbaz ve buzdolabı seçenekleri ile bir mutfakta, ahşapla kapatılamayan tüm ürünlerde nasıl bir harmoni yakalanabileceğini gözler önüne seriyor.
Hüppe Antalya | Ant İnşaat Ticaret A.Ş.
Avrupa ve Türkiye'yi duş kabini ile tanıştıran Hüppe, banyonuzda kalite, estetik ve işlevselliğin öncüsü olmaya devam ediyor...
ACO Antalya | Ant İnşaat Ticaret A.Ş.
ACO firmaları (tüm kıtalarda) 40'tan fazla ülkede bağımsız firmalar olarak çalışmaktadır. ACO grubu tüm dünyada dış ve iç drenaj sistemlerinde polimer beton - paslanmaz çelik imalatında liderdlir. Bunun yanısıra 40 yılı aşkın atık su arıtım tecrübesi ile atık su yönetiminde söz sahibidir.
Hakan Plastik Antalya | Ant İnşaat Ticaret A.Ş.

Türk plastik sektörünün önemli kuruluşlarından biri olan Hakan Plastik kurulduğu 1965 yılından beri yüksek teknolojide ve estetik kalitede ürün imal etme, modern ve sağlıklı bir su tesisatının güvenlik ve konforunu yapı ve endüstriyel inşaatlara taşıma kapasitesini dünya çapında geliştirmiştir.

Nasıl Ulaşılır?

Şehrin batı tarafından Meydan kavşağı alt geçit sonrası Lara bölgesine ilk ışıklı kavşaktan sola dönerek Avni Tolunay Caddesini ve daha sonra Sinanoğlu Caddesini takip ederek sol tarafınızda Shell akaryakıt istasyonu sonrası 100. metrede Miele, Hacker Mutfak, Kale, Creavit, Franke ve Hüppe tabelalarımızı göreceksiniz.

Doğu taraftan Lara bölgesinden gelirken Laura-Kırcami istikametinde yaklaşık 700.metresinde Miele, Hacker Mutfak, Kale, Creavit, Franke ve Hüppe tabelalarımızı göreceksiniz.