İŞTİRAKLERİMİZ
Ortanca Evleri

Ortanca Evleri

Yeşilbahçe Mahallesi 1450. Sokakta yer alan konut projemiz 2 blok, 28 daireden oluşmaktadır. 2015 yılının Mart ayında tamamlanması hedeflenmektedir. Kapalı otopark ve yüzme havuzu mevcuttur.

 
Düdenpark Evleri
D�denpark Evleri

3 bloktan oluşan Düdenpark’ta 2+1 115 m2, 3+1 176 - 184 m2, 3+1 bahçe dubleks 230 m2, 5+1 bahçe dubleks 380 m2 olmak üzere toplam 110 daire bulunuyor.
 
Görk Yapı
Görk Yapı

Görkyapı Mimarlik Mühendislik Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2004 yılında Mimar Mustafa Yapan ve Yakup Atakaş tarafından kurulmuş, Mimar Yavuz Canöz de 2009 yılında aralarına ortak olarak katılmıştır.

Mimar Mustafa Yapan 30 yıllık bir süreçte Mustafa Yapan ve ANT İnş. Tic. A.Ş. adıyla Antalya’nın önemli aksları ve prestij bölgelerinde nitelikli mimari çözümleri ve yapım kalitesiyle öne çıkan konut ve iş yerlerini tamamlamıştır. Halen Miele Center, Hacker Mutfak ve Vitra Artema Bayi olarak inşaat sektöründe yer almaktadır. Mimar Yavuz Canöz, 25 yıldır Beka Mimarlık ve Beka İnşaat adı altında proje ve inşaat üretimini bir arada gerçekleştirmektedir. Mimari projesini veya yapımcılığını üstlendiği çok sayıda konut ve iş yeri Antalya’nın kayda değer binaları arasındadır. Ortakların yıllar içerisinde beraber veya ayrı olarak tamamladıkları bazı yapılar;
Airport İş Merkezi, Aspendos iş Merkezi, Yalıyar Sitesi, Metropol İş Merkezi, Yücedağ Sitesi, Ekim Sitesi, Ayhan Kadam İş Merkezi, 296 konut Bel-Gen siteleri vb.

Nasıl Ulaşılır?

Şehrin batı tarafından Meydan kavşağı alt geçit sonrası Lara bölgesine ilk ışıklı kavşaktan sola dönerek Avni Tolunay Caddesini ve daha sonra Sinanoğlu Caddesini takip ederek sol tarafınızda Shell akaryakıt istasyonu sonrası 100. metrede Miele, Hacker Mutfak, Kale, Creavit, Franke ve Hüppe tabelalarımızı göreceksiniz.

Doğu taraftan Lara bölgesinden gelirken Laura-Kırcami istikametinde yaklaşık 700.metresinde Miele, Hacker Mutfak, Kale, Creavit, Franke ve Hüppe tabelalarımızı göreceksiniz.